עכשיו, באמצע החיים

 

עכשיו, באמצע החיים
על חופש, אהבה ואובדן
מאת: עליזה גולדשטיין

על הספר

באמצע החיים, בסביבות גיל ארבעים וחמישים, אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם כל השינויים הנפשיים והפיזיים שהגיל מביא עמו. מדובר בתהליכים בלתי נמנעים, משותפים לכולנו – אך גם משתנים מאדם לאדם.

בספרה "תבונת הגיל" בוחנת הפסיכולוגית עליזה גולדשטיין את האפשרויות השונות להתמודדות טובה יותר עם ההשלכות הבלתי נמנעות של גיל "אמצע החיים": מזוגיות ותיקה עד גירושים בגיל מאוחר, מהתבגרות הילדים ו"הקן המתרוקן" ועד בגידת הגוף ודעיכת היופי החיצוני, מוויתור על התנהגויות שאינן מתאימות לנו עוד ועד החיפוש אחר משמעות מחודשת לחיים בגיל המבוגר.

ככל שניטיב להבין את סיפור חיינו, כותבת עליזה גולדשטיין, להכירו ולהבין את ההשלכות שלו, נוכל להתאים את עצמנו טוב יותר לשינויים שאנו עוברים עם הגיל, ולחיות חיים של אותנטיות, אושר וסיפוק, גם בגיל המבוגר. בניגוד לגוף, הנפש יכולה להתפתח לאורך כל חיינו, בכל גיל, להיפתח לעולמות נוספים שיש בהם יותר עומק, אושר ובחירה.

הספר "תבונת הגיל" משתף את הקורא בסיפורים אישייים של אנשים המתמודדים עם הנושא, ומציע כלים חדשים, חיוניים ומאירי עיניים להבנת תהליכים שכולנו חווים במוקדם או במאוחר ולהתמודדות עמם.

עוד במטר מאת עליזה גולדשטיין:

 מה בסך הכול ביקשתי
 רגש, מגע, קשר

לפרטים נוספים ולרכישה

השאירו תגובה